DNI OTWARTE WFM KUCHNIE W BOLESŁAWCU

07.10.2013
Za nami Dni Otwarte w Bolesławcu.

W miniony weekend w Bolesławcu odbyły się Dni Otwarte marki WFM KUCHNIE. Jak zwykle była to okazja do odwiedzenia lokalnego studia z naszymi meblami. Tym razem jednak niecodziennie zbiegło się w czasie kilka ważnych dat i okrągłych cyferek. Po pierwsze 10 lat grupy Szynaka w Wolsztynie. Po drugie 5 lat gwarancji na Wolsztyńskie Kuchnie. A po trzecie 5 lat salonu EM Kuchnie w Bolesławcu.

Dni otwarte cieszyły się sporym zainteresowaniem lokalnej społeczności i przyciągnęły sporą liczbę zwiedzających. Część z nich już złożyła zamówienie na własną kuchnię.

Firma EM Kuchnie działa na rynku już 11 lat. Przez ten czas zdobyła zaufanie nie tylko lokalnej społeczności, ale również wyróżnienia oraz certyfikaty przyznawane profesjonalnym projektantom marki WFM KUCHNIE.

Nasz partner posiada dwa salony meblowe – w Zgorzelcu przy ul. Konarskiego 9d oraz w Bolesławcu przy ul. Komuny Paryskiej 38b.

Studio w Bolesławcu posiada  siedem ekspozycji marki WFM KUCHNIE. Najnowsza z nich to połączenie aktualnych trendów wzorniczych i materiałowych. Kuchnia wykonana z  białych frontów w połysku oraz naturalnego łupka kamiennego w odcieniu połyskującego srebra została tu dopełniona białym blatem o grubości zaledwie 12mm. Każda ekspozycja reprezentuje innowacyjne rozwiązania oraz najwyższą jakość marki WFM KUCHNIE.

Serdecznie zapraszamy do Bolesławca i do pozostałych salonów WFM KUCHNIE.

 

« wróć do listy

Zobacz także

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!